Adlers Serwis ul. Żeglugi Wiślanej 16A/24 03-043 Warszawa | (22) 743 60 47 fax: (22) 743 60 49 kom: 604 440 101 | biuro@adlers.com.pl

Choć od ponad dwudziestu lat świadczymy firmom z Warszawy i okolic usługę wynajmu, dzierżawy oraz sprzedaży sprzętu biurowego, to ważną częścią naszej działalności jest również profesjonalny serwis drukarek, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych i skanerów. Jest to możliwe dzięki temu, że od wielu lat współpracujemy z Konica Minolta – producentem wysokiej jakości wielofunkcyjnych urządzeń przeznaczonych do biur, punktów usługowych, jak również wykorzystywanych w gospodarstwach domowych.

Co zyskasz, naprawiając kopiarkę w naszym serwisie?

Przede wszystkim, realizując usługę naprawy kopiarek, działamy kompleksowo. Prowadzimy nie tylko autoryzowany serwis drukarek w Warszawie, zajmujący się sprzętem Konica Minolta. Naprawiamy również:

  • maszyny do ksero,
  • kopiarki,
  • urządzenia wielofunkcyjne,

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy dzięki swemu doświadczeniu i rozległej wiedzy stawią czoła każdej usterce czy awarii kserokopiarki kolorowej lub czarno-białej. Zapewniamy szybką reakcję serwisu Konica Minolta na zgłoszenie, służymy profesjonalnymi radami związanymi z prawidłowym użytkowaniem urządzeń biurowych oraz ich konserwacją. Drukarki, kserokopiarki i kopiarki naprawiamy tak szybko, jak to możliwe. Nasi dotychczasowi klienci wielokrotnie przekonali się, że w krótkim czasie lokalizujemy i reperujemy uszkodzenia oraz usterki, a swoją pracę wykonujemy terminowo.

Ponadto, w przypadku poważnej, bardziej skomplikowanej awarii kserokopiarek czy drukarek, oferujemy naszym klientom udostępnienie sprzętu zastępczego. Dzięki temu ich firma nie jest narażona na przestój w trakcie procesu naprawy kopiarki czy drukarki. Zapobieganie niepożądanym zakłóceniom pracy w firmach naszych klientów jest dla nas równie ważne, jak zapewnienie im serwisu drukarek na najwyższym poziomie. Nie przejmuj się, jeśli kopiarka lub urządzenie wielofunkcyjne zepsują się już po okresie gwarancji, ponieważ serwisujemy zarówno nowy, jak i pogwarancyjny sprzęt. Zachęcamy do kontaktowania się z nami w celu umówienia się na spotkanie służące diagnostyce przyczyn niepoprawnego działania kserokopiarek, drukarek i innych urządzeń wielofunkcyjnych.

/* ]]> */