Adlers Serwis ul. Żeglugi Wiślanej 16A/24 03-043 Warszawa | (22) 743 60 47 fax: (22) 743 60 49 kom: 604 440 101 | biuro@adlers.com.pl
oprogramowanie

uniFLOW

Jedno zintegrowane rozwiązanie implementowane w infrastrukturze Twojej firmy do zarządzania wszystkimi zadaniami drukowania i skanowania oraz urządzeniami.

Drukowanie z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu

Pozbądź się ograniczeń dotyczących drukowania i skanowania dzięki rozwiązaniu uniFLOW
– intuicyjnej platformie, dostosowywanej do potrzeb firmy.

Bezpieczeństwo dokumentów

Informacje są bezpieczne dzięki zaawansowanemu uwierzytelnianiu użytkowników, które minimalizuje zagrożenie dla poufnych dokumentów poprzez rejestrowanie i ograniczanie dostępu.

Przejęcie kontroli nad kosztami

Skorzystaj z możliwości dokładnego śledzenia kosztów drukowania, skanowania i kopiowania. Oprogramowanie uniFLOW obniża koszty dzięki inteligentnym funkcjom, które pozwalają określać reguły, automatycznie usuwać niepotrzebne zadania i drukować tylko niezbędne dokumenty.

Zwiększona wydajność

Twórz spersonalizowane przepływy pracy, aby rejestrować, udostępniać i przechowywać cyfrowe dokumenty. Funkcja przekierowywania zadań w oprogramowaniu uniFLOW eliminuje problemy z drukowaniem poprzez automatyczne przesyłanie zadań do optymalnego urządzenia.

Pełna zgodność z cyklem eksploatacji

Rozwiązanie uniFLOW Online firmy Canon obsługuje środowiska obejmujące urządzenia wielu producentów i mieszane floty urządzeń, co pozwala optymalizować dokonane inwestycje.

Swoboda drukowania

Spraw, by bezpieczne drukowanie mobilne stało się standardem w firmie – bez dodatkowych kosztów i inwestycji – a użytkownicy mogli drukować z dowolnego urządzenia i miejsca.

Łatwa integracja

Pojedyncza platforma uniFLOW zapewnia wszystkim pracownikom uniwersalny sterownik druku, który umożliwia drukowanie z dowolnego miejsca – nawet z urządzeń innych firm niż Canon – dzięki skalowalnej konfiguracji.

Proste skanowanie

Wysoka jakość przetwarzania obrazu i duża dokładność wyodrębniania danych za pomocą technologii OCR ułatwiają przechwytywanie, udostępnianie i przechowywanie cyfrowych dokumentów. Personalizacja systemów skanowania zwiększa bezpieczeństwo.

Jedna platforma do drukowania, skanowania i zarządzania urządzeniami

Zainstalowane na firmowym serwerze oprogramowanie uniFLOW tworzy inteligentne procesy przetwarzania dokumentów dla małych i średnich firm.

urzadzenia

Dowolne urządzenie

Drukuj bezpiecznie z dowolnego urządzenia w biurze.

Zarządzanie flotą

Śledzenie kosztów, uwierzytelnianie użytkowników i sterowanie funkcjami.

Szybkie skanowanie

Twórz spersonalizowane systemy skanowania i miejsca docelowe.

Druk produkcyjny

Zarządzaj wszystkimi wymaganiami w zakresie druku za pomocą jednej aplikacji.

Drukowanie z urządzeń przenośnych

Drukuj w trakcie pracy z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu.

Obsługa wielu dostawców

Optymalizuj inwestycje dzięki obsłudze mieszanej floty.

Zarządzaj procesami drukowania i skanowania z większą wydajnością dzięki rozwiązaniu uniFLOW.

Szukasz rozwiązania opartego na chmurze?

Zarządzane za pomocą chmury rozwiązanie uniFLOW Online zmniejsza koszty ogólne IT i pozwala oszczędzić przestrzeń, a jednocześnie umożliwia zaawansowane zarządzanie wydrukami i mobilne drukowanie.

chmura1

Kontroluj procesy związane z przetwarzaniem dokumentów

Sprostaj rosnącym wymaganiom w zakresie drukowania, skanowania i rozliczania korzystając z rozwiązania w chmurze dedykowanego dla małych firm.

.

Drukowanie i skanowanie z każdego urządzenia

Zadania drukowania są umieszczane w bezpiecznej kolejce drukowania użytkownika, a następnie wysyłane do dowolnie wybranej drukarki.

.

Sterowanie dostępem do urządzeń

Elastyczne uwierzytelnianie użytkowników i drukowanie dla gości zwiększa bezpieczeństwo dokumentów poprzez kontrolę dostępu do urządzeń i ich funkcji.

Zarządzanie kosztami druku i serwera

Możesz łatwo śledzić koszty w przeliczeniu na urządzenie lub użytkownika i tworzyć reguły minimalizujące koszty druku – bez ponoszenia kosztów związanych z serwerem i jego utrzymaniem.

Wieloplatformowa zgodność

Rozwiązanie uniFLOW Online firmy Canon obsługuje środowiska obejmujące urządzenia wielu producentów i mieszane floty urządzeń, co pozwala optymalizować dokonane inwestycje.

Zwiększanie wydajności firmy

Rozwiązanie uniFLOW Online jest proste i intuicyjne w obsłudze. Całkowicie integruje się z urządzeniami firmy Canon, dzięki czemu można pracować sprawniej.

Zmniejszenie wpływu na środowisko

Zastosuj technologię sprzyjająca środowisku – zmieniaj opcje wykończenia zadania przed drukowaniem w celu zmniejszenia ilości odpadów oraz zużycia energii i papieru.

Intuicyjna obsługa

Twórz użytkowników i konfiguruj reguły za pomocą prostego interfejsu administratora – rozwiązanie uniFLOW Online można łatwo zintegrować z istniejącymi usługami domenowymi firmy.

chmura

Rozwiązania dla każdej firmy

Oprogramowanie uniFLOW Online stworzono z myślą o małych i średnich firmach. Umożliwia ono zarządzanie drukowaniem, skanowaniem i kopiowaniem z chmury.

Rozwiazania-dla-firm

Zaawansowane zarządzanie drukiem w chmurze

Zarządzanie dostępem

Zarządzaj dostępem użytkowników do poszczególnych funkcji.

Bezpieczeństwo informacji

Popraw bezpieczeństwo zadań drukowania.

Uniwersalne opcje logowania

Uwierzytelniaj użytkowników za pomocą kodu PIN lub karty zbliżeniowej.

Kontrola kosztów

Skorzystaj z możliwości dokładnego rozliczania kosztów drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania.

Raporty dotyczące wykorzystania

Twórz raporty kosztów w przeliczeniu na urządzenie i na użytkownika.

Drukowanie w podróży

Bezpieczne, bezpośrednie drukowanie z urządzeń mobilnych.

Wykorzystaj potencjał rozwiązań w chmurze do zarządzania środowiskiem druku.

/* ]]> */