Adlers Serwis ul. Żeglugi Wiślanej 16A/24 03-043 Warszawa | (22) 743 60 47 fax: (22) 743 60 49 kom: 604 440 101 | biuro@adlers.com.pl

Naszym klientom oferujemy korzystny cenowo wynajem oraz możliwość kupna kserokopiarek Konica Minolta – wiodącego na rynku urządzeń biurowych producenta urządzeń biurowych, którego jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Znajdą u nas Państwo szeroki wybór sprzętu, który jest niezastąpiony w większości miejsc pracy oraz w placówkach publicznych – czyli wszędzie tam, gdzie konieczne jest wykonanie kopii dokumentów czy różnego rodzaju pism.

Sprzedajemy nowe kserokopiarki Konica Minolta Bizhub: kolorowe oraz monochromatyczne, czyli czarno-białe. W zależności od przeznaczenia i indywidualnego zapotrzebowania oferujemy modele o zróżnicowanych parametrach technicznych. Wyposażone są nie tylko w funkcję kopiowania i wydruku, ale również w opcje skanowania, faksowania oraz szereg innych innowacyjnych rozwiązań: bezpośrednią transmisję z faksu komputera dzięki oprogramowaniu PC-FAX czy skanowanie do własnego adresu e-mail. Producenci zadbali też o wdrożenie wielu ekologicznych wariantów, takich jak skanowanie dokumentów bez potrzeby rozgrzewania drukarki. Kopiarki Konica Minolta Bizhub umożliwiają także drukowanie z urządzeń przenośnych oraz posiadają tryb oszczędzania tonera.

Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną poszczególnych modeli urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta, które są dostępne w naszym asortymencie. W razie wątpliwości chętnie służymy poradą.

Serwisowanie kserokopiarek Konica Minolta

Jako oficjalny partner firmy, zajmujemy się także serwisowaniem kserokopiarek Konica Minolta. W razie jakichkolwiek problemów technicznych, przedsiębiorstwom z Warszawy i okolic gwarantujemy terminową oraz możliwie jak najszybszą naprawę kopiarek. Naprawiamy zarówno zepsuty sprzęt będący na gwarancji, jak i ten, którego gwarancja już wygasła. Posiadamy wszelkie certyfikaty potwierdzające nasze kwalifikacje i uprawniające nas do serwisowania kopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych i innego sprzętu biurowego. Dodatkowo, w trakcie naprawy drukarek zapewniamy sprzęt zastępczy, aby ciągłość pracy w Państwa firmach nie została zaburzona. Udzielamy także fachowych porad dotyczących użytkowania, które mogą uchronić zakupiony Państwa sprzęt przed niespodziewanymi awariami.

Urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta kolorowe

Urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta czarno-białe

/* ]]> */