Adlers Serwis ul. Żeglugi Wiślanej 16/24 03-043 Warszawa | (22) 743 60 47 fax: (22) 743 60 49 kom: 604 440 101 | biuro@adlers.com.pl
[rev_slider alias=”SliderAdlersHome”]
WYNAJEM KOPIAREK W WARSZAWIE I NA TERENIE WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
bizhub_423_location_picture_04_150dpi-150x150
Jeśli zależy Państwu na fachowej obsłudze, kompleksowej pomocy technicznej, życzliwym doradztwie podczas wyboru sprzętu, terminowej usłudze serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz najwyższej jakości prac – serwis kserokopiarek, Warszawa- Adlers Serwis będzie idealnym miejscem.
SPRZEDAŻ KSEROKOPIAREK CZARNO-BIAŁYCH I KOLOROWYCH
bizhub_C224e_Location_4c_300dpi-150x150

Adlers Serwis – serwis kserokopiarek z Warszawy został założony w 1994 roku. Od tego czasu zyskaliśmy ogromne doświadczenie i grono wiernych klientów, którzy cenią nasz profesjonalizm i wysoką jakość usług. Obecnie prowadzimy autoryzowany serwis i dystrybucję urządzeń Konica Minolta Bizhub – innowacyjnej linii uznanego na świecie producenta.

SPRZEDAZ LICZAREK I INNYCH URZĄDZEŃ BIUROWYCH
bizhub-4050-Location-picture-150232_300dpi-150x150

Sprzedajemy wysokiej jakości liczarki banknotów i bilonu oraz inne urządzenia biurowe.

SERWIS I MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE
bizhub-25e-Location-Picture-149622_150dpi-150x150

Zapewniamy kompleksową pomoc techniczną. Dostarczamy oryginalne materiały eksploatacyjne oraz materiały alternatywne o bardzo dobrych parametrach.

autoryzacja-2016-B-211x300

Od ponad 20 lat jesteśmy partnerami Konica Minolta. Prowadzimy autoryzowany serwis i dystrybucję urządzeń Konica Minolta Bizhub – innowacyjnej linii uznanego na świecie producenta.
Jeśli zależy Państwu na fachowej obsłudze, kompleksowej pomocy technicznej, życzliwym doradztwie podczas wyboru sprzętu, terminowej usłudze serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz najwyższej jakości prac – serwis kserokopiarek, Warszawa- Adlers Serwis będzie idealnym miejscem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą,
Tomasz Kiliś
Adam Kiliś

Skontaktuj się z nami
Modal Content Here

NOWOŚCI

Nowe najczęściej wybierane przez klientów kserokopiarki i urządzenia wielofunkcyjne.

Bizhub 4020

bizhub_4020_MB_3xPF-P12_R_4c_150dpi_result_A4-300x300

Bizhub C3350

bizhub_C3350_Mainbody_FP_1xPF-P13_DK-P03_150dpi_result_A4-300x300

Bizhub 227

bizhub-227-DF-628-FS-533-PC-113-F-4c_300dpiA3-261x300

Bizhub C308

bizhub-C308-DF-629-FS-533-PC-410-L-4c_300dpiA31-262x300

PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA W SPRZEDAŻY I SERWISIE KSEROKOPIAREK

Pomożemy wybrać urządzenia optymalne dla twojej firmy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

Szczerze polecam usługi tej firmy. Obsługa profesjonalna i przesympatyczna, a sprzęt łatwy w użytkowaniu i niezawodny. Współpraca na najwyższym poziomie!

Katarzyna Jankowska, Notariusz

Wieloletnie doświadczenie tej firmy jest widoczne zarówno w wysokiej jakości obsługi, jak i profesjonalizmie osób, które w niej pracują. Z całą pewnością mogę polecić firmę Adlers Serwis jako solidnego kontrahenta w zakresie sprzedaży, serwisu oraz dzierżawy kserokopiarek, a także innych urządzeń biurowych.

Paweł Korczyk, Projektant instalacji elektrycznych
Z Firmą ADLERS SERWIS współpracujemy od wielu lat. Korzystamy zarówno z usługi sprzedaży oraz wynajmu kserokopiarek, jak i dzierżawy sprzętu. Podczas wieloletniej współpracy dało się dostrzec doświadczenie i zaangażowanie osób, które w niej pracują. Dla naszej firmy, w której bez działającego ksera firma przestaje pracować kluczową sprawą był serwis. Tutaj pracownicy firmy Adlers Serwis reagują natychmiastowo i służą pomocą.

Z całą pewnością możemy polecić firmę Adlers Serwis”

Karolina Drabik, wicedyrektor Early Stage
Z Firmą ADLERS SERWIS współpracowaliśmy około 5 lat w zakresie dzierżawy i serwisu kserokopiarki. Podczas wieloletniej kooperacji dało się dostrzec doświadczenie i zaangażowanie osób, które w niej pracują. Wszystkie prace wykonywane były terminowo i zgodnie z zawartą umową.

Polecamy firmę ADLERS SERWIS jako rzetelnego partnera biznesowego

Krzysztof Modrzewski, National Sales Manager Epson Europe B.V. Sp. z o.o.
Firma ADLERS SERWIS w latach 2011-2014 świadczyła dla ORLEN Projekt S.A. usługi serwisowe urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta. Doceniamy wieloletnią współpracę ze względu na:

  • krótki czas realizacji serwisu
  • wysoką jakość usługi
  • rynkowy poziom cen i bardzo dobrą relację ceny do jakości

mgr inż. Jan Borkowski, kierownik działu informatyki ORLEN Projekt S.A.

Firma ADLERS SERWIS jest naszym partnerem w ramach realizacji dostaw sprzętu i usług serwisowych. Podczas współpracy firma udowodniła, że jest sprawdzonym i rzetelnym dostawcą, dlatego też możemy ją rekomendować jako profesjonalnego dostawcę usług.

Andrzej Michalak , właściciel F.H.U.ANBUD

Przedszkole Miejskie nr 3 w Legionowie z firmą ADLERS SERWIS współpracuje od wielu lat. Firma świadczy wysokiej jakości usługi. Podczas wieloletniej współpracy dało się dostrzec profesjonalizm osób, które w niej pracują. Z całą pewnością możemy polecić firmę ADLERS SERWIS jako solidnego kontrahenta w zakresie sprzedaży, serwisu oraz dzierżawy kserokopiarek.

Przedszkole Miejskie nr 3 im. Koszałka Opałka, Legionowo

Jak możemy pomóc?

Napisz do nas

Kserokopiarki kupno czy dzierżawa

Czy kupno kserokopiarki to rzeczywiście niezbędny wydatek, czy można go uniknąć stosując dzierżawę.

W dzisiejszych czasach kupno profesjonalnego sprzętu do firmy takiego jak kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne wydaje się być coraz mniej rozsądną inwestycją, a coraz bardziej sprawia wrażenie straty pieniędzy. Sprzęt tego typu szybko się starzeje, szybko eksploatuje i często wymaga działań serwisowych. Wygląda na to, że o wiele lepszym rozwiązaniem jest nowoczesna i niezwykle przydatna opcja w postaci wynajmu takich urządzeń jak na przykład kserokopiarka. To niesamowita oszczędność środków finansowych, które można w to miejsce przeznaczyć na inne o wiele lepsze inwestycje, poprawiające sprawność funkcjonowania firmy. Wystarczy tylko przeliczyć, ile to pieniędzy oraz pomyśleć, co można byłoby z nimi zrobić  zamiast kupowania kserokopiarki. Te pieniądze można z powodzeniem przeznaczyć na  rozwijanie firmy, a o to przecież w tym wszystkim chodzi. Wynajem dużego sprzętu biurowego takiego jak kserokopiarki czy inne urządzenia wielofunkcyjne łączy się również z tym, że nie trzeba martwić się ewentualnymi awariami ani płacić za jego serwisowanie, co także przecież oznacza często spore wydatki.

Poprzez opcję wynajmu zapewnia się firmie swobodny dostęp do nowoczesnych urządzeń wielofunkcyjnych takich, jak kserokopiarka, drukarka, skaner czy faks, bez konieczności niepotrzebnego wydawania na to własnych środków finansowych. Ponosi się jedynie miesięczną opłatę abonamentową, przy czym korzystając z usług naszej firmy zajmującej się między innymi dzierżawą profesjonalnego sprzętu biurowego, można do swoich potrzeb dobrać jedną z kilku wygodnych i atrakcyjnych wersji abonamentu. Takie rozwiązanie pozwala na komfortową i klarowną kontrolę wydawanych miesięcznie środków, gdyż wiąże się to ze stałą konkretną opłatą, co wprowadza absolutną jasność do rachunków firmy. Daje to także możliwość finansowania inwestycji z bieżących środków. Jeżeli interesuje cię dzierżawa kopiarek w naszej firmie, to odkryj naszą ofertę, wpisując w wyszukiwarkę takie hasła, jak „dzierżawa kopiarki warszawa”, „dzierżawa kserokopiarki warszawa”, „dzierżawa kserokopiarek” lub po prostu „kopiarki warszawa”. Gwarantujemy że będziesz zadowolony. Sprawdź naszą bogatą ofertę jeszcze dziś, zobacz wszystkie nasze produkty NASZE KSEROKOPIARKI

Oryginalne materiały eksploatacyjne Konica Minolta w niezwykle niskich cenach

Ile kosztują oryginalne materiały eksploatacyjne Konica Minolta?

Jeśli cena proponowanych Ci materiałów eksploatacyjnych do urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta jest podejrzanie niska to produkt prawdopodobnie nie jest oryginalny. Podróbki ciężko rozpoznać natomiast dysponują one znacznie gorszymi parametrami eksploatacji i mogą doprowadzić do uszkodzenia oryginalnych urządzeń Konica Minolta. Nie warto ryzykować, minimalne oszczędności na materiałach eksploatacyjnych do urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta mogą się skończyć awarią, której usunięcie będzie kosztowało znacznie więcej.

W ostatnim czasie rynek produktów podrabianych przybiera olbrzymie rozmiary cierpią na tym producenci ale również użytkownicy narażeni na fatalną jakość i ryzyko awarii swoich kserokopiarek. Konica Minolta ma świadomość, ze w obiegu są podrabiane materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych i urządzeń wielofunkcyjnych na całym świecie i stara się usuwanie ich z rynku na drodze procesów karnych i cywilnych.

Jak uchronić się przed podrabianymi materiałami eksploatacyjnymi do urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta?

Użytkownicy urządzeń Konica Minolta mogą zabezpieczyć się nabywając materiały eksploatacyjne od przedstawicieli Konica Minolta. Jeśli cena proponowanych Ci towarów jest niewiarygodnie atrakcyjna to raczej na pewno nie są one oryginalne. Jeśli masz wątpliwości co do pochodzenia swoich materiałów eksploatacyjnych zapytaj przedstawiciela Konica Minolta, pomoże Ci sprawdzić oryginalność towaru.

Sprawdź naszą bogatą ofertę jeszcze dziś, zobacz wszystkie nasze produkty NASZE KSEROKOPIARKI