Adlers Serwis ul. Żeglugi Wiślanej 16/24 03-043 Warszawa | (22) 743 60 47 fax: (22) 743 60 49 kom: 604 440 101 | biuro@adlers.com.pl

Choć od ponad dwudziestu lat świadczymy firmom z Warszawy i okolic usługę wynajmu, dzierżawy oraz sprzedaży wynajem sprzętu biurowego, to ważną częścią naszej działalności jest również profesjonalny serwis drukarek, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych i skanerów. Jest to możliwe dzięki temu, że od wielu lat współpracujemy z Konica Minolta – producentem wysokiej jakości wielofunkcyjnych urządzeń przeznaczonych do biur, punktów usługowych, jak również wykorzystywanych w gospodarstwach domowych.

Co zyskasz, naprawiając kopiarkę w naszym serwisie?

Przede wszystkim, realizując usługę naprawy kopiarek, działamy kompleksowo. Nie tylko prowadzimy autoryzowany serwis maszyn do ksero, kopiarek i drukarek Konica Minolta oraz innych sprzętów wielofunkcyjnych, ale naprawiamy też liczarki banknotów i bilonów. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy dzięki swemu doświadczonej i szerokiej wiedzy stawią czoła każdej usterce czy awarii kserokopiarki kolorowej lub czarno-białej. Zapewniamy szybką reakcję serwisu Konica Minolta na zgłoszenie, służymy profesjonalnymi radami związanymi z prawidłowym użytkowaniem urządzeń biurowych oraz ich konserwacją. Nasi dotychczasowi klienci wielokrotnie przekonali się, że w krótkim czasie lokalizujemy i naprawiamy uszkodzenia oraz usterki, a swoją pracę wykonujemy terminowo.

Ponadto, w przypadku poważnej, bardziej skomplikowanej awarii kserokopiarek czy drukarek, oferujemy naszym klientom zarówno wsparcie techniczne, jak też udostępniamy sprzęt zastępczy. Zapobiegnie to niepożądanym zakłóceniom pracy w firmach naszych klientów. Proszę się nie przejmować, jeśli kopiarka lub urządzenie wielofunkcyjne zepsują się już po okresie gwarancji, ponieważ serwisujemy zarówno nowy, jak i pogwarancyjny sprzęt. Zachęcamy Państwa do kontaktowania się z nami w celu umówienia się na spotkanie służące diagnostyce przyczyn niepoprawnego działania kserokopiarek, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.