Adlers Serwis ul. Żeglugi Wiślanej 16/24 03-043 Warszawa | (22) 743 60 47 fax: (22) 743 60 49 kom: 604 440 101 | biuro@adlers.com.pl

Sprzedajemy wysokiej klasy drukarki biurowe Canon. Są to urządzenia wielofunkcyjne i wielozadaniowe, które umożliwiają skanowanie, kopiowanie oraz wysokiej klasy wydruk materiałów w bardzo krótkich odstępach czasu. Z racji tego, że sprzęt ten niejednokrotnie musi pracować w trybie ciągłym, w biurach i urzędach, gdzie podlega on znacznej eksploatacji, niektóre modele są wyposażone w opcje zaawansowanej personalizacji, które wpływają na wydajność cyklu pracy. Dysponujemy zarówno kolorowymi drukarkami Canon, jak i monochromatycznymi – czarno-białymi. Klientom, którzy nie potrzebują urządzeń na stałe, oferujemy finansowo bardzo korzystną usługę wynajmu kopiarek. Mogą Państwo skorzystać też z opcji nabycia sprzętu w ramach leasingu.

Dlaczego warto kupić drukarkę biurową Canon?

Przede wszystkim dlatego, że Canon to znana na całym świecie marka, a sprzęt dostarczany przez tą firmę cieszy się powodzeniem wśród użytkowników. Nowoczesne drukarki biurowe Canon znane są ze swoich innowacyjnych technologicznie rozwiązań. Takie modele jak imageRUNNER ADVANCE C3520i III pozwalają na łączenie się z siecią, ale jednocześnie posiadają oprogramowanie, które zapewnia ochronę wrażliwych danych firmy. Niektóre egzemplarze umożliwiają drukowanie z urządzeń przenośnych. Drukarki Canon znane są ze swojej wydajności, szybkości drukowania oraz łatwej i intuicyjnej obsługi. Mimo że urządzenia te są przystosowane do pracy w biurach, to skonstruowano je w taki sposób, aby idealnie integrowały się z przestrzenią biurową. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień.

Urządzenia wielofunkcyjne Canon kolorowe

Urządzenia wielofunkcyjne Canon czarno-białe