Adlers Serwis ul. Żeglugi Wiślanej 16A/24 03-043 Warszawa | (22) 743 60 47 fax: (22) 743 60 49 kom: 604 440 101 | biuro@adlers.com.pl

Sprzedajemy wysokiej klasy drukarki biurowe Canon. Są to urządzenia wielofunkcyjne i wielozadaniowe, które umożliwiają skanowanie, kopiowanie oraz wydruk świetnej jakości materiałów w bardzo krótkich odstępach czasu. Tego typu sprzęt niejednokrotnie musi pracować w trybie ciągłym, na przykład w biurach czy urzędach, gdzie podlega znacznej eksploatacji. Z tego względu niektóre modele drukarek biurowych Canon są wyposażone w opcje zaawansowanej personalizacji, które wpływają na wydajność cyklu pracy. Dysponujemy zarówno kolorowymi drukarkami Canon, jak i monochromatycznymi – czarno-białymi. Klientom, którzy nie potrzebują urządzeń na stałe, oferujemy bardzo korzystną finansowo usługę wynajmu kopiarek. Udostępniamy też możliwość nabycia sprzętu w ramach leasingu.

Dlaczego warto kupić drukarkę biurową Canon?

Nowoczesne drukarki biurowe Canon znane są ze swoich innowacyjnych technologicznie rozwiązań. Takie modele, jak na przykład imageRUNNER ADVANCE C3520i III pozwalają na łączenie się z siecią, ale jednocześnie posiadają oprogramowanie, które zapewnia ochronę wrażliwych danych firmy. Niektóre egzemplarze umożliwiają drukowanie z urządzeń przenośnych. Canon to szanowana marka na rynku międzynarodowym, która zbudowała swoją popularność dzięki produkcji sprzętu wydajnego, pracującego szybko oraz charakteryzującego się łatwą i intuicyjną obsługą. Ponadto przystosowane do pracy na dużych obrotach urządzenia Canon idealnie integrują z przestrzenią biurową, stanowiąc przyjemny dla oka dodatek do wyposażenia pomieszczenia.

Sprzedaż drukarek Canon w Warszawie

Drukarki Canon sprzedajemy w Warszawie, w naszym punkcie stacjonarnym przy ul. Żeglugi Wiślanej 16A/24. Zachęcamy do odwiedzenia sklepu osobiście w celu znalezienia odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Przedstawiciel naszej firmy z chęcią udzieli wyczerpujących informacji dotyczących dostępnych w naszej ofercie drukarek Canon i pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.

Urządzenia wielofunkcyjne Canon kolorowe

Urządzenia wielofunkcyjne Canon czarno-białe

/* ]]> */