Adlers Serwis ul. Żeglugi Wiślanej 16/24 03-043 Warszawa | (22) 743 60 47 fax: (22) 743 60 49 kom: 604 440 101 | biuro@adlers.com.pl

Oryginalne materiały eksploatacyjne Konica Minolta w niezwykle niskich cenach

Ile kosztują oryginalne materiały eksploatacyjne Konica Minolta?

Jeśli cena proponowanych Ci materiałów eksploatacyjnych do urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta jest podejrzanie niska to produkt prawdopodobnie nie jest oryginalny. Podróbki ciężko rozpoznać natomiast dysponują one znacznie gorszymi parametrami eksploatacji i mogą doprowadzić do uszkodzenia oryginalnych urządzeń Konica Minolta. Nie warto ryzykować, minimalne oszczędności na materiałach eksploatacyjnych do urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta mogą się skończyć awarią, której usunięcie będzie kosztowało znacznie więcej.

W ostatnim czasie rynek produktów podrabianych przybiera olbrzymie rozmiary cierpią na tym producenci ale również użytkownicy narażeni na fatalną jakość i ryzyko awarii swoich kserokopiarek. Konica Minolta ma świadomość, ze w obiegu są podrabiane materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych i urządzeń wielofunkcyjnych na całym świecie i stara się usuwanie ich z rynku na drodze procesów karnych i cywilnych.

Jak uchronić się przed podrabianymi materiałami eksploatacyjnymi do urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta?

Użytkownicy urządzeń Konica Minolta mogą zabezpieczyć się nabywając materiały eksploatacyjne od przedstawicieli Konica Minolta. Jeśli cena proponowanych Ci towarów jest niewiarygodnie atrakcyjna to raczej na pewno nie są one oryginalne. Jeśli masz wątpliwości co do pochodzenia swoich materiałów eksploatacyjnych zapytaj przedstawiciela Konica Minolta, pomoże Ci sprawdzić oryginalność towaru.

Sprawdź naszą bogatą ofertę jeszcze dziś, zobacz wszystkie nasze produkty NASZE KSEROKOPIARKI

Kserokopiarki kupno czy dzierżawa

Czy kupno kserokopiarki to rzeczywiście niezbędny wydatek, czy można go uniknąć stosując dzierżawę.

W dzisiejszych czasach kupno profesjonalnego sprzętu do firmy takiego jak kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne wydaje się być coraz mniej rozsądną inwestycją, a coraz bardziej sprawia wrażenie straty pieniędzy. Sprzęt tego typu szybko się starzeje, szybko eksploatuje i często wymaga działań serwisowych. Wygląda na to, że o wiele lepszym rozwiązaniem jest nowoczesna i niezwykle przydatna opcja w postaci wynajmu takich urządzeń jak na przykład kserokopiarka. To niesamowita oszczędność środków finansowych, które można w to miejsce przeznaczyć na inne o wiele lepsze inwestycje, poprawiające sprawność funkcjonowania firmy. Wystarczy tylko przeliczyć, ile to pieniędzy oraz pomyśleć, co można byłoby z nimi zrobić  zamiast kupowania kserokopiarki. Te pieniądze można z powodzeniem przeznaczyć na  rozwijanie firmy, a o to przecież w tym wszystkim chodzi. Wynajem dużego sprzętu biurowego takiego jak kserokopiarki czy inne urządzenia wielofunkcyjne łączy się również z tym, że nie trzeba martwić się ewentualnymi awariami ani płacić za jego serwisowanie, co także przecież oznacza często spore wydatki.

Poprzez opcję wynajmu zapewnia się firmie swobodny dostęp do nowoczesnych urządzeń wielofunkcyjnych takich, jak kserokopiarka, drukarka, skaner czy faks, bez konieczności niepotrzebnego wydawania na to własnych środków finansowych. Ponosi się jedynie miesięczną opłatę abonamentową, przy czym korzystając z usług naszej firmy zajmującej się między innymi dzierżawą profesjonalnego sprzętu biurowego, można do swoich potrzeb dobrać jedną z kilku wygodnych i atrakcyjnych wersji abonamentu. Takie rozwiązanie pozwala na komfortową i klarowną kontrolę wydawanych miesięcznie środków, gdyż wiąże się to ze stałą konkretną opłatą, co wprowadza absolutną jasność do rachunków firmy. Daje to także możliwość finansowania inwestycji z bieżących środków. Jeżeli interesuje cię dzierżawa kopiarek w naszej firmie, to odkryj naszą ofertę, wpisując w wyszukiwarkę takie hasła, jak „dzierżawa kopiarki warszawa”, „dzierżawa kserokopiarki warszawa”, „dzierżawa kserokopiarek” lub po prostu „kopiarki warszawa”. Gwarantujemy że będziesz zadowolony. Sprawdź naszą bogatą ofertę jeszcze dziś, zobacz wszystkie nasze produkty NASZE KSEROKOPIARKI

Nowe urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta Bizhub 226, Bizhub C258, Bizhub C227

Oferta Konica Minolta powiększyła się o nowe produkty.

Bizhub 226 jest następcą urządzenia Bizhub 215.

Bizhub C258 zastępuje bardzo popularny model C224e.

Bizhub C227 jest nowym produktem uzupełniającym dotychczasowy asortyment maszyn typu office.

 

Najnowsze urządzenia C227 i C287 to innowacyjne, wydajne urządzenia wielofunkcyjne, nie tylko w

aspekcie mobilności: łatwo obsługują wszystkie codzienne czynności związane z dokumentami,

typowe dla zadań w biurze z imponująco wysoką produktywnością, najwyższą wydajnością i

wszechstronnymi możliwościami wykończenia.

Wyposażone są w 7-calowy panel sterowania. Ich kompaktowe rozmiary i zmniejszona waga znacznie poprawiają wygodę użytkowania. A dodatkowe opcje wykończeniowe, np. zszywanie, czy dziurkowanie zwiększają ilość zadań, obsługiwanych przez te urządzenia.

 

Wszystko to sprawia, że oba modele stanowią interesującą ofertę dla małych i średnich firm z sektora

publicznego, placówek oświatowych, firm technologicznych i ubezpieczeniowych, biur

architektonicznych, czy banków oraz bibliotek.

 

W nowej serii wielofunkcyjnych urządzeń stawiamy również szczególny nacisk na druk mobilny.

Dzięki Near Field Communication (NFC), połączenie z tabletem lub smartfonem użytkownika odbywa

się automatycznie i wygodnie. Wystarczy podejść do urządzenia wyjściowego i skorzystać z opcji

drukowania lub skanowania.

Bizhub C258 stanowi uzupełnienie linii, którą do tej pory rozpoczynał bizhub C308, rozszerzając

jednocześnie ofertę A3 kolor, dzięki czemu portfolio Konica Minolta w najbliższych miesiącach

będzie przedstawiała się w następujący sposób:

Segment Premium (skierowany do klientów, dla których głównym kryterium wyboru jest cena

produktu): C227 i C287

Segment Premium+ (skierowany do bardziej wymagających klientów, kładących nacisk na

zaawansowane funkcjonalności urządzeń): C258 (nowość), C308, C368, C454e, C554e, C654e.

KONICA MINOLTA – CEBIT 2016

Konica Minolta na targach CeBIT 2016

W marcu odbyły się największe na świecie targi informatyczne CeBIT2016, na których Konica Minolta zaprezentowała nowoczesne rozwiązania zarządzania dokumentami.

Wiadomo, że coraz większy problem w firmach sprawia zarządzanie rosnącą ilością informacji i dokumentów niezbędnych do jej funkcjonowania. Powstaje problem przechowywania i porządkowania rosnącej ilości danych.  Pracownicy tracą coraz więcej czasu na poszukiwania określonych treści a co 14ty dokument ginie w natłoku danych.

Konica Minolta przedstawiła na targach korzyści jaki odnoszą firmy ze stosowania rozwiązania ECM (Enterprise Content Management). Wzrasta komfort obsługi dużej ilości danych, produktywność i wydajność. Konica Minolta jest liderem w swojej branży i dostrzega konieczność cyfrowej transformacji przedsiębiorstw i reorganizacji pracy we wszystkich jednostkach biznesowych.

Zgodnie z mottem targowym Konica Minolta: “Chcesz cyfryzacji. Z nami dotrzesz do celu.”, na tegorocznych targach CeBIT prezentowano zastosowanie ECM w symulowanych procesach w obszarach, takich jak zarządzanie pocztą elektroniczną, umowami, przetwarzanie plików z danymi osobowymi pracowników, zamówień, czy faktur. Systemy ECM  można zintegrować z różnymi rodzajami organizacji pracy, począwszy od przechwytywania dokumentów, poprzez cyfrowe ich przetwarzanie i archiwizację.

BACK